Friday, July 8, 2016

Bicycle
Ma olen juba ammu unistanud mõnest imeilusast helesinisest linnarattast ja täna ma lõpuks saingi selle. Jeee! Ma olen nii õnnelik, et üks pisikene unistus täitus. See ratas on brändilt Le Grand ja ma ostsin selle Rademarist (kusjuures, kiidan väga hea klienditeeniduse eest- aitäh! :)) ja see on lihtsalt perfektne: värv, vintage stiil ja sõidumugavus. Ma olin pisut mures, kuidas ma sellega meie korterisse kohale jõuan, eriti arvestades seda, et ma juba aimasin, et lifti ma selle rattaga ei mahu. Nagu arvata oli, pidingi ma trepist tulema, kuid see polnud üldse midagi hullu hoolimata ratta ligi 18kg kaalust. Järjekordne tõestus, et jõusaalis käimine tuleb ka igapäevases elus kasuks :D  Nüüd me peame välja mõtlema, kus me teda hoidma hakkame. Mulle tuli geniaalne idee panna ratas meie magamistoa seinale, sest selle toa detailid on just täpselt sama värvi kui see ratas :) Ma nii ootan kõiki neid toredaid sõite, mis me nüüd ette võtame, kui mul ka ratas on :) Kas ka teil on plaanis suvel auto asemel rohkem rattga sõita ja millisega te ringi kimate? 
PS! Mu imekallis Hannes kinkis mulle selle fantastilise Proosa kella, mis juhuslikult sobib suurepäraselt mu rattaga, wiii :) 

So, I have dreamt of a pretty blue bike for a long time now and today I finally got it. Yay!!! I'm so happy about this small dream come true!!! It's from Le Grand bikes (bought it from Rademar) and it is just perfect- the colour, the vintage look and it rides just beautifully. I was slightly apprehensive about getting it up to our apartment, especially since I knew I would probably have to carry it (=18kg) up the stairs. As I thought, I could not fit it in the elevator, but taking the stair was quite ok- clearly being a gym junkie is beneficial in everyday life, too :D Now I just have to figure out where we're going to keep it. I actually think I would be awesome on our bedroom wall since we have blue accents there that are exactly the same colour as the bike. I so exited about all the lovely rides we're going to take now that I have a bike :) What about you- are you going to take the bike more instead of your car during the summer and what kind of a bike do you ride?
PS! My dearest Hannes gave me this pretty Proosa watch as a gift and as it turns out it is perfect with my new bike, yay :)

No comments:

Post a Comment