Skip to main content

TWF Day 3 Shows

NólóNóló kollektsioon oli mõnusalt minimalistlik, samas mängiti väga põnevate vormide ja lõigetega.


 Tiina by Tiina TalumeesTiina by Tiina Talumees demostreeris taas ajatut elegantsi klassikalist moodi armastavale naisele. Pluss punktid sametpaelaga soengute eest! Minu isiklikkudeks lemmikuteks olid sametpisist detailidega mustad kleidid. 

Diana ArnoDiana Arno lisas oma kollektsiooni esitlusele vürtsi tuues lavale pistrikud ja Carmen Kassi. Absoluutne lemmik oli põneva lõikega mantelkleit (esimesel pildil.)

Iris Janvier


Iris Janvieri kollektsioon kombineeris klassikalisi lõikeid moodsamate elementidega, miks mitte kanda näiteks kellukakleiti koos nahkpükstega. Isiklikuks lemmikuks olid kerge sädelusega sõjaväemustriga zakardkangast esemed ning samblarohelisest litterriidest kleidid ja jakid (lisaboonus tanksaabastega kombineerimise eest.)


Embassy of Fashion: Aldo JärvsooAldo Järvsoo kollektsioonis oli suur rõhk erinevate tekstuuride ja materjalide kombinatsioonidel: nahk, läbikumavad kangad ning erinevad narmad. Ja kõigele lisaks need fantastilised kasukad, mille autoriks on Ruta Tepp.

Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann
Ketlin Bachmann kombineeris temale omaselt läbikumavaid kangaid põnevate motiividega. Kollektsiooni ekstentrilisemad esemed olid kaunistatud lateksist luigemotiividega, kuid minu lemmikuteks olid pikk must kleit nahatooni voodril ning see ülivinge nahast kookonmantel. 

Embassy of Fashion: Riina PõldroosRiina Põldroos mängis samuti labikumavate kangastega, lisaks olid tema kollektsiooni üheks meeldejäävaimaks osaks mummutekstuuriga shifoonist esemed. Grand finale oli aga ingellikult valge kleit, mida kaunistasid tuhanded hõbedased ogad ning mida kandud modell oli omamoodi lumekuninganna keda saatis justkui aisakellade helin . Selle kleidi juures paelusid mind just need fantasitilised kontrastid. 

Nóló was really minimalistic and played really well with form. Tiina by Tiina Talumees was feminine and elegant as always. I give bonus points for hairdos with velvet ribbons. Diana Arno created a fuss by brining falcons and Carmen Kass to the runway. Iris Janvier combined feminine looks with a more edgy style and showed some awesome pieces made of sparkly camouflage jacquard. I loved the green sequin dress combined with chunky boots. 
Embassy of Fashion showed some memorable couture. Aldo Järvsoo combined very different materials and textures: leather, chiffon and different types of fringes. And then there were the coats by Ruta Tepp!!! Ketlin Bachmann combined sheer fabrics and interesting motives. Some of the more eccentric pieces featured latex swan applications. My personal favourite was the sheer black evening gown and the oversized black leather coat. Riina Põldroos also used a lot of sheer fabrics, in addition she played with interesting bubble textured chiffon fabrics. The grand finale left no one unimpressed: an angelically white dress adorned with thousands of silver spikes that jingled like slay bells. I loved the contrasts in that dress.

Comments

Popular posts from this blog

Wild Horses

Väljas muutuvad lehed aina kuldsemaks ja hommikud aina kargemaks. Mina aga leidsin selle imeilusa suvemeenutuse: päikseloojang, kilomeetrite kaupa puhast liiva, sinine taevas, rahulik meri ja mitukümmend imelist hobust. Harukordselt madal vesi muutis meie rannaniidu justkui Araabia liivadüünideks, kus päike kõrvetab ja ringi kappavad metsikud hobused.

The leaves are changing colour and the mornings are getting crisper, yet I found this lovely memory from this summer. Sunset, long stretches of white sandy beaches, blue skies, calm seas and a about fifty or so beautiful horses. Extraordinarily low sea levels turned our green and grassy beaches into Arabian sand dunes where the sun and wind were hot and wild horses roamed.  

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Midsummer

This year we had one of those rare Midsummer Eves when one can wear a sundress instead of a parka and wellies. The setting sun gilded the fields and girls with flower crowns walked in the wild blooms of the meadow.  And though once the sun had disappeared behind the woods, the chill of a June night set in, the longest night of the year lost none of its magic. A magical evening turned into a mysterious night. When dusk melted into dawn, the first rays of the morning sun were greeted by a thick fog. 
Evenings like this on the meadow always make me feel like a fairy, wanting to dance in the evening light with the dress and hair all flying in the wind. There is something so mystical in moments like that, as if time disappears connecting us to some ancient era.

Jaanipäev õnnistas meid haruldlase võimalusega vahetada parka ja kummikud lendleva suvekleidi vastu. Jaaniõhtu päike kuldas põllud ja nendel hõljuvad pärjatud jaanikulised üle oma maagilise valgusega. Horisondi taha kadudes muutus p…