Skip to main content

TWF Day 3 Shows

NólóNóló kollektsioon oli mõnusalt minimalistlik, samas mängiti väga põnevate vormide ja lõigetega.


 Tiina by Tiina TalumeesTiina by Tiina Talumees demostreeris taas ajatut elegantsi klassikalist moodi armastavale naisele. Pluss punktid sametpaelaga soengute eest! Minu isiklikkudeks lemmikuteks olid sametpisist detailidega mustad kleidid. 

Diana ArnoDiana Arno lisas oma kollektsiooni esitlusele vürtsi tuues lavale pistrikud ja Carmen Kassi. Absoluutne lemmik oli põneva lõikega mantelkleit (esimesel pildil.)

Iris Janvier


Iris Janvieri kollektsioon kombineeris klassikalisi lõikeid moodsamate elementidega, miks mitte kanda näiteks kellukakleiti koos nahkpükstega. Isiklikuks lemmikuks olid kerge sädelusega sõjaväemustriga zakardkangast esemed ning samblarohelisest litterriidest kleidid ja jakid (lisaboonus tanksaabastega kombineerimise eest.)


Embassy of Fashion: Aldo JärvsooAldo Järvsoo kollektsioonis oli suur rõhk erinevate tekstuuride ja materjalide kombinatsioonidel: nahk, läbikumavad kangad ning erinevad narmad. Ja kõigele lisaks need fantastilised kasukad, mille autoriks on Ruta Tepp.

Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann
Ketlin Bachmann kombineeris temale omaselt läbikumavaid kangaid põnevate motiividega. Kollektsiooni ekstentrilisemad esemed olid kaunistatud lateksist luigemotiividega, kuid minu lemmikuteks olid pikk must kleit nahatooni voodril ning see ülivinge nahast kookonmantel. 

Embassy of Fashion: Riina PõldroosRiina Põldroos mängis samuti labikumavate kangastega, lisaks olid tema kollektsiooni üheks meeldejäävaimaks osaks mummutekstuuriga shifoonist esemed. Grand finale oli aga ingellikult valge kleit, mida kaunistasid tuhanded hõbedased ogad ning mida kandud modell oli omamoodi lumekuninganna keda saatis justkui aisakellade helin . Selle kleidi juures paelusid mind just need fantasitilised kontrastid. 

Nóló was really minimalistic and played really well with form. Tiina by Tiina Talumees was feminine and elegant as always. I give bonus points for hairdos with velvet ribbons. Diana Arno created a fuss by brining falcons and Carmen Kass to the runway. Iris Janvier combined feminine looks with a more edgy style and showed some awesome pieces made of sparkly camouflage jacquard. I loved the green sequin dress combined with chunky boots. 
Embassy of Fashion showed some memorable couture. Aldo Järvsoo combined very different materials and textures: leather, chiffon and different types of fringes. And then there were the coats by Ruta Tepp!!! Ketlin Bachmann combined sheer fabrics and interesting motives. Some of the more eccentric pieces featured latex swan applications. My personal favourite was the sheer black evening gown and the oversized black leather coat. Riina Põldroos also used a lot of sheer fabrics, in addition she played with interesting bubble textured chiffon fabrics. The grand finale left no one unimpressed: an angelically white dress adorned with thousands of silver spikes that jingled like slay bells. I loved the contrasts in that dress.

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …