Skip to main content

Wishing for...


...this outfit. Yes, I think I'm in desperate need of these H&M shorts.

Yesterday was my 25th birthday. I had a wonderful day, big love to all of you guys, who wished me happy birthday! :)
It was such a busy day, though. Between preparations for entertaining guests in the evening, gym, school and homework, cooking again after school and then having a small party with my family, I had no time to take photos. And my phone takes such crappy photos because the glass in front of the lens is scratched. But I got a new phone for my birthday (and a trip to London, super excited!!!). I just need to get a new SIM card and then I'll be an iPhone user again after 5 years of using Android... It will probably need some getting used to :)

***

Eile oli mu 25.sünnipäev. Mul oli super tore päev, nii paljud inimesed soovisid mulle palju õnne :)
Aga see oli ka mega kiire päev: hommik algas ettevalmistustega külaliste vastuvõtuks, siis jõusaali, kooli (ärme kodutöödest parem räägimegi), siis koju süüa tegema. Õhtul tähistasin sünnipäeva pereringis. Ühesõnaga seoses sellega polnud mul absoluutselt aega pilte teha, ja telefoniga ma pilti teha ei saanud, sest see on kaamera eest mõnusalt ära kraabitud. Aga hea uudis on see, et mu sünnipäevapakist hüppas välja ilus uus telefon (ja reis Londonisse, ma olen nii elevil!). Ma pean nüüd lihtsalt minema ja uue SIM kaardi tegema ja minust saabki iPhone kasutaja peale umbes 5 aastat Andriodi kasutamist... ilmselt läheb ümber harjumiseks pisut aega :)

Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Calm Seas

// H&M kimono, shortsid ja heegeltatud top, Parfois päikseprillid //   // H&M kimono, shorts and crochet top, Parfois sunnies //

Meil on puhkuse ajal ilmadega vedanud ja üks mu lemmik päevi oli esmaspäev. Ilm oli täiesti tuuletu ja läbi pilvede paistev päike tekitas maagilise valguse. Ja oli soe! Ohh, kuidas ma naudin rahulikku  ja idüllilist maaelu (ja ma ei kurda ka selle üle, et ma kirjutan seda juttu teile hetkel õues hiiglasliku prinipuu all vaatega merele.) Kuidas teie oma puhkuse veedate?
We have had such lovely weather here and one of my favourite day was Monday. We had no wind what so ever and the sun shone thorough the clouds creating an absolutely beautiful light. And it was so warm! Ahh, I love the easy going lifestyle here in the country side (and I can't complain about the fact that I'm blogging outside under a huge pear tree with a sea view, either). How are you spending your vacation? 

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …