Skip to main content

Wishing for...


...this outfit. Yes, I think I'm in desperate need of these H&M shorts.

Yesterday was my 25th birthday. I had a wonderful day, big love to all of you guys, who wished me happy birthday! :)
It was such a busy day, though. Between preparations for entertaining guests in the evening, gym, school and homework, cooking again after school and then having a small party with my family, I had no time to take photos. And my phone takes such crappy photos because the glass in front of the lens is scratched. But I got a new phone for my birthday (and a trip to London, super excited!!!). I just need to get a new SIM card and then I'll be an iPhone user again after 5 years of using Android... It will probably need some getting used to :)

***

Eile oli mu 25.sünnipäev. Mul oli super tore päev, nii paljud inimesed soovisid mulle palju õnne :)
Aga see oli ka mega kiire päev: hommik algas ettevalmistustega külaliste vastuvõtuks, siis jõusaali, kooli (ärme kodutöödest parem räägimegi), siis koju süüa tegema. Õhtul tähistasin sünnipäeva pereringis. Ühesõnaga seoses sellega polnud mul absoluutselt aega pilte teha, ja telefoniga ma pilti teha ei saanud, sest see on kaamera eest mõnusalt ära kraabitud. Aga hea uudis on see, et mu sünnipäevapakist hüppas välja ilus uus telefon (ja reis Londonisse, ma olen nii elevil!). Ma pean nüüd lihtsalt minema ja uue SIM kaardi tegema ja minust saabki iPhone kasutaja peale umbes 5 aastat Andriodi kasutamist... ilmselt läheb ümber harjumiseks pisut aega :)

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

It's the Most Wonderful Time of the Year

Juba sellest ajast kui ma olin üsna pisikene, nii kaua kui ma üldse midagi endast mäletan, on  detsembrikuu lähenemine minus sõnuseletamatut elevust tekitanud. Ma ootan suure põnevusega, millal oleks juba sobilik hakata esimesi jõlukaunistusi üles riputama ja jõululaule kuulama ning ma olen üks neist inimestest, kes alustab oma elutoa planeerimist sellest, kuhu läheb kuusk. Ma võisin lapsena hilisõhtutel istuda tundide kaupa aknalaual ja vaadata, kuidas väljas sajab lund ja kõik ümbritsev muutub talvevõlumaaks. See sama maagia saadab advendi- ja jõuluaega minu jaoks siiani. Maja jõuludeks ehitimine, mõnusad küülnavalged õhtud armsate inimestega pühaderüüs kodus, jalutuskäigud lumes, jõulukaartide saatmine ja saamine, pipargkoogilõhn ja glögi hõng, jõululaupäeval perega kuuse ehtimine, kirikus "Püha öö" laulmine, jõuluõhtusöögi valmistamine, jõululauda istumine ning kõige selle hea-parema nautimine perekeskis... need vaid mõned killuksesd sellest jõulumaagiast, kus kõik on j…

O Christmas Tree

Jõulupuu ehtimine on meie peres alati oluline sündmus. Nii tore on imetleda hoolega valitud jõuluehteid ja asetada need ideaalsele kohale kuusel. Erilist tähendust omavad isa tehtud papist piarkoogišabloonid (sest 25 aastat tagasi polnud poest jõuluvana- või siilikujulist vormi) ja reisidelt kaasa toodud ehted. Neid kuusele riputades saab meenutada lapsepõlve piparkoogitegusid ja kauneid mälestusi erinevatest maadest. 
Trimming the tree is a really special occasion in our family. Looking at all the carefully picked ornaments and finding the right spot on the tree is a wonderful activity for the whole family. The most special ornaments are cardboard gingerbread moulds made by my dad (because 25 years ago you couldn't buy special shapes like a Santa or a hedgehog from the stores) and ornaments brought home from trips. Every year when we put them on the tree we are reminded of the wonderful memories connected with them.