Skip to main content

Spring Greens

Remeber last week when I told you I drive everywhere... well I'm having my car serviced this week and therefore cannot drive anywhere :D It's ridiculous how helpless I am without my car. First of all I don't even know what busses to use because I recently moved to a totally different part of town. Secondly I have no idea how long my journey from A to B is going to take. I planned an extra hour so I would get to school in time... guess what? I was late! :D It's rather funny though. It is amazing how quickly we get used to things, I have had my licence for two years and I cannot imagine my life without a car, it feels like I'm missing a limb or something. Hopefully my bf can drive from school to dance practice and also pick me up after that and hopefully I can get my car back tomorrow at the latest.
Btw, I am super exited because today I'm going to dance practice after a three-week pause. I have been struggling with a problem called periostitis that is basically caused by excessive pressure and strain put on the shins. I feel much better now and can gradually start putting pressure on my legs again. I am visiting my physical therapist of Friday to get some further pointers.
I'm so looking forward to todays practice, I miss dancing and my friends there!
 
***
 
Mäletate kui ma teile eelmisel nädalal rääkisin, et ma sõidan igale poole autoga... ma pidin see nädal om auto teenindusse viima nii et ma olen raegu jalamees. See on päris naljakas kui abitu ma ilma autota olen. Esiteks ma ei tea, millise ühitransportdiga ma kuskile saan, kuna ma alles hiljuti kolisin teise linnaossa. Teisiseks ei ole mul õrna aimugi kui kaua võtab aga mu teekond punktist A punkti B. Ma arvestasin liiklemiseks terve ühe tunni lisaks et õigeks ajaks kooli jõuda. Mis te arvate, mis tegelikult juhtus? Loomulikult ma jäin hiljaks! See on nii naljaks, kui ruttu me asjadega ära harjume, mul on load olenud kaks aastat ja ma ei kujuta oma elu ilma autota ette! Ma loodan, et mu bf saab mind õhtul koolist trenni viia ja pärast koju.
Muide, ma olen mega elevil, sest ma lähen täna üle kolme nädala jälle tantsutrenni. Ma olen hädas olnud luuümbriste põletikuga, mis on pm põhjustatud säärte ülekoormusest. Mul on nüüd juba palju parem ja ma julgen hakata vaikselt jälle oma jalgu trennis kasutama. Seni piirdusin jõusaalis ülakeha treenimisega. Ma lähen reedel ka oma füsioterapeudi juurde lisa nõuandeid saama.
Ma nii ootan juba tänast trenni, ma igatsen tantsimist ja oma sõpru TTÜ Tantsutüdrukutes!
 
 
Zara jumper (also love THIS ONE)
DIY skirt (similar HERE)
Zara heels (similar HERE and HERE)

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …