Tuesday, January 21, 2014

Retro Modern

Ma hakkan paari nädala või kuu pärast esimest korda elus kolima, see oleneb sellest, millal me osa oma mööblist kätte same. Aga need on vajad esmavajalikud asjad, ma tahaks seal pisut sees elada ja saada aimu selle koha aurast enne kui ülejäänud mööbli osas otsuseid tegema hakkan.
Kui nüüd aus olla, siis teeme otsuseid meie mitte mina üksi, ehk mina koos oma elukaaslasega, aga olgem ausad, kuna mina olen meist see loovama mõtlemisega, siis ma tunnen, et ma tean paremini :D Aga mul on üleüldine idee olemas, mida ma tahaksin selle korterga teha. Mulle väga meeldib selline retro-moderne stiil , ma arvan, et see sobiks sinna väga hästi. Me plaanime ilmselt Soome IKEAsse mnna, seal on nii palju vingeid asju ja ka hea hinnaga.
Ma tahaksin ülmuljet üsna monokroomsena hoida, kuid ilmselt tuleb ka mingeid värve sisse. Ilmselt kööki pisut punast (sest meil on juba mõned asjad olemas), mulle meeldivad väga ka teatud tooni helesinine ja roheline, aga eks näis. Aga ma tahaks värvid hoida pigem tekstiilides ja detailides, et neid oleks soovi korral kerge välja vahetada.
Kui teil on soovitusi, kust leiab ägedaid asju, siis ma olen väga tänulik! :)
 
***
 
 I'm about to move for the first time in my life in a few weeks or a month- depends on when some of our furniture arrives. But those are just the essentials, I would like to live there for a bit to get a feel of the place before purchasing more furniture.
Well, ok, it's actually we- me and my bf, but who am I kidding, I'm the artsy one and I feel like I know better :D But I do have a general idea what I would like to do with the place. I love this sort of a retro modern style and I think it's rather perfect for our little apartment. I think we are going to go to IKEA in Finland to get some of the stuff we need, they have really cool things for a reasonable price.
I would like to keep it rather monochrome though. But some splashes of colour will probably be there too. I'm thinking a bit of red for the kitchen (because we already have some stuff), I also really a certain tone of light blue and green, but we'll see. I would like to keep the colours in textiles and details so it would be easy to chance those things if we feel like it.
If you have some suggestions where I could get some cool stuff I would really appreciate it! :)
  
 

No comments:

Post a Comment