Thursday, January 3, 2013

Foundation

Ma räägin täna teile natukene oma lemmik meigitoodetest, täpsemalt põhja tegemisest. Ma olen proovinud erinevaid tootjaid ja tooteid erinevatest hinnaklassidest. Mul on väga kuiv nahk nii et ma vajan midagi väga kerget ja niisutavat. 
Peale erinevate asjade katsetamist olen ma jõudnud järeldusele, et minule on sobivaimad Lumene tooted. Soome firmana teavad nad väga hästi, mida inimesed meie kliimas vajavad. Minu lemmikud on Hydra Drops Moisturizing Foundation ja Touch of Radiance Matte Powder Foundation. Hydra Drops jätab eriti kerge ja loomuliku tulemuse ja puuder on samuti kerge ja tulemus jääb super siidine ja pehme. Lisaks on need tooted ka eelarvesõbralikud.
Mis on teie lemmikud? :)

***

I am going to tell you a bit about my favourite make up supplies, about foundation to be more precise. I have tried different products from different brands from different price ranges. I have a very dry skin so I need something light and moisturizing.  
After testing different brands I have realized, that Lumene is perfect for me, being a Finnish company they really know what people need in our climate.  My favourites are is Hydra Drops Moisturizing Foundation and Touch of RadianceMatte Powder Foundation. With Hydra Drops the result is so light and natural, I love it! And the powder is also really light and feels super soft and silky. And another plus is that they are really budget friendly as well. 
What about you guys, what are your favourites?2 comments:

  1. Mul oli just plaanis jumestuskreem Lumenelt muretseda ja pärast sinu postitust tekkis veel suurem isu see omandada :)

    http://everythingbyeve.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Minu kogemused Lumenega on ülipositiivsed, nii et julgelt soovitan :) Tore, kui abi oli :)

    ReplyDelete