Skip to main content

Black Lace

Head uut aastat veelkord! 
Siin on minu eilne look.
Ma loodan, et teil kõigil oli eile super tore, et te veetsite aega oma kallitega, naeriste, tantsisite ja lõbutsesite!
Natukene siis ka minu välimusest: ma valisin elegantse pitskleidi ja kombineerisin seda oma 2012 aasta lemmik kingadega. Mis puutub meiki, siis ma otsustasin nude looki kasuks: modelleerisin oma näo korralikult ja lisasin oma lemmik nude huulepulga Gosh'lt (lisasin ka läbipaistvat huuleläiget). 
Soeng, mida ma kandsin, on super lihtne! Tavaliselt on minu jaoks ise üles pandud soengute tegemine üsna raske, kuid mitte see. Tahaksite äkki, et teeksin selle soengu tegemisest õpetuse? :)
Igaljuhul nautige 2013 aasta esimest päeva! :)

***

Happy New Year to you again! 
Here is my complete outfit from last night! 
Hope you all had a great night and enjoyed the company of your loved ones, danced and laughed and had lots of fun! 
 About my look: I chose an elegant lace dress and added my favourite heels of 2012! Make up wise I went for a nude look: contoured my face well and used my favourite nude lipstick from Gosh (I also added some transparent lip gloss). 
The updo that I wore is super easy to do. Usually I find it pretty hard to do a proper updo by myself, but this one I really like! Would you like me to do a tutorial about it?
Enjoy the first day of 2013! :)New Yorker Dress
Zara heels
Vintage beaded clutch
H&M bracelets

Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Calm Seas

// H&M kimono, shortsid ja heegeltatud top, Parfois päikseprillid //   // H&M kimono, shorts and crochet top, Parfois sunnies //

Meil on puhkuse ajal ilmadega vedanud ja üks mu lemmik päevi oli esmaspäev. Ilm oli täiesti tuuletu ja läbi pilvede paistev päike tekitas maagilise valguse. Ja oli soe! Ohh, kuidas ma naudin rahulikku  ja idüllilist maaelu (ja ma ei kurda ka selle üle, et ma kirjutan seda juttu teile hetkel õues hiiglasliku prinipuu all vaatega merele.) Kuidas teie oma puhkuse veedate?
We have had such lovely weather here and one of my favourite day was Monday. We had no wind what so ever and the sun shone thorough the clouds creating an absolutely beautiful light. And it was so warm! Ahh, I love the easy going lifestyle here in the country side (and I can't complain about the fact that I'm blogging outside under a huge pear tree with a sea view, either). How are you spending your vacation?