Skip to main content

I need this outfit

Hi, sweeties! :) Ohhh, I just love this outfit (not to brag about my mixing and matching skills or anything :D), but this just makes me happy that autumn is here soon. Autumn-winter fashion is always so fabulous. And I think it is about time that a pair of Jeffrey Campells landed in my closet or what do you guys think? Oh, and I'm planning on sewing some maxi skirts. There is a wide range available in stores, but I figure, it’s cheaper to make them myself. I think I’m going to go nuts and make like four of them: burgundy, dark green, black and beige. So as you can imagine there will be a DIY about that, my first here, yay! This outfit features some items that defiantly are fall essentials in my mind like a nice leather jacket, warm sweaters and cool scarves. What are your fall essentials?

***

Tere, kullakesed! :) Oehhh, kuidas mulle see komplekt meeldib (mitte et ma oma mixsimise ja matchimise oskusega eputada tahaksin), aga see lihtsalt on põhjus, miks mulle sügis meeldib, sügis-talvised kollektsioonid on alati nii ilusad! Ja mul on tunne, et on viimane aeg, et paar Jeffrey Campelle leiaks tee minu kappi, või mis teie arvate?
Ajaaa, ja ma plaanin õmmelda mõned maksiseelikud. Ka poodides on neid lai valik, aga ma leian et on odavam ja mõttekam neid ise teha. Ma arvan, et ma lähen täis pangale välja ja teen neid kohe neli: veinipunase, tumerohelise, musta ja beeži. Nii et nagu te arvata võite on tulemas üks DIY, minu esimene siin, jeee!
Selles komplektis on mitmed sügise baasvarustusse kuuluvad esemed nagu nahktagi, vinged sallid ja soojad sviitrid. Mis on teie sügisesed lemmikud?

burgundy


Aubin will
net-a-porter.com


Acne motorcycle jacket
lagarconne.com


Long maxi skirt
$61 - inlovewithfashion.comWallet
$62 - accessorize.com


Spike jewelry
$21 - diva.net.au


Felder Felder leather jewelry
$120 - brownsfashion.comDorothy perkin
dorothyperkins.com


Ray-Ban wayfarer style sunglasses
$190 - net-a-porter.com

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …