Skip to main content

Foooood

Sorry for not posting this on Saturday as I promised, but better late than never, right?
I and my boyfriend entered a bicycle race on Saturday, it started in the morning and we were there most of the day. When we got home in the afternoon I was soaking wet because it was raining the whole time and it was super cold out so I took a long hot bath not to get sick. But overall I had so much fun and it definitely was not my last race. And well after that we had to go grocery shopping and then we had some friends over... and after that I have just been working long days- so you see I have no problem making excuses, right :D
But enough of that, here is the recipe!
Its a pasta salad and it is so simple to make. Here's what you need: pasta (I used whole grain to make it healthier), chicken filet, arugula, cherry tomatoes, red onions, pine nuts, feta and pesto. Boil the pasta, cook the chicken and slice the veggies, mix everything together and voila! :)
Easy to make and very tasty and healthier than your regular pasta dishes!

***

Sorry, et ma seda postitust juba laupäeval üles ei pannud, nagu ma lubasin. Aga parem hilja kui mitte kunagi, eks?
Me käisime laupäeval elukaaslasega jalgrattavõistlusel, see algas hommikul ja kui me põrastlõunal tagasi jõudsime, siis olin ma läbi ligunenud ja läbi külmunud, sest ilm oli ikka väga jube. Aga üleüldiselt olin ma väga rahul ja kindlasti ei jää see mu viimaseks võistluseks. Sõidu ajal ju muidugi külm polnud, aga selle passimisega seal kartsin ma küll haigeks jääda. Nii et koju jõudes võtsin ma pika kuuma vanni. Peale seda oli vaja poodi minna ja siis tulid meile külalised... ja viimased kaks päeva on mul väga pikad tööpäevad olnud- nagu te näete, pole mul vabanduste leidmisega probleeme! :D
Aga nüüd asja juurde, siin siis retsept!
See on pastasalat ja seda on mega kerge teha. Vaja on pastat (ma kasutasin tervislikumat täistera varianti), kanafileed, rukkolat, kirsstomateid, punast sibulat, seedermänni seemneid, fetat ja pestot. Keeda pasta, prae kana ja lõika köögiviljad tükkideks, sega kõik kokku ja ongi valmis.
Super kerge ja kiire, maitsev ja tervislikum kui enamik pastaroogasid!
Enjoy your day, sweeties!  Such a beautiful morning here in Tallinn! :)

Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …