Skip to main content

Insta Summer

Lately my posts have been quite picture based and I promise I will try to find more time for my blog!
Here's a little over view of my summer... not much of a summer actually, first of all because the weather has been terrible, honestly I can't remember a summer this cold! And secondly I had no vacation this summer, but well, I still managed to get away from Tallinn a couple a times to spend some time in our summer cottage :)

***

Viimasel ajal on postitused olnud üsna sisuvaesed ja koosnenud rohkem piltidest. Ma üritan ennast parandada ja blogile rohkem aega pühendada!
Siin on pisike ülevaade minu suvest... pole küll suurem asi suvi olnud, esiteks kuna ilmad on lihtsalt jubedad olnud, ma ausalt ei mäleta nii külma suve! Ja teiseks polnud mul see suvi puhkust. Õnneks õnnestus mul siiski Tallinnast paaril korral pääseda ja sõita mõneks päevaks oma suvekodusse :)Fave summer shoes and shorts!

Finally bought myself some curlers

Family lunch :)Shopping with the girls aka pinkjeantwins (we could have been triplets, but I didn't wear mine that day, obviously I didn't get the memo :D)

Found the perfect blue jeans from Zara

Best  dish ever- chanterelle sauce and fresh potatoes


Green Fest- I Blame Coco and Tinie TempahOn the ferry to Vormsi with my hun

Berry picking Making pancakes in Vormsi

Freshly made blueberry jam


Some more berry picking in Vormsi

Back to Tallinn, nooooooo!!!


Obsessed over this denim shirt

THE BEST muesli bar ever made!

Dancing with Jane at Venus

Armswag

Shopping for fall wardrobe

New dress and cardigan from Ivo NikkoloAnd yesterday was the first day when I truly felt that this is it, the summer is over!
Oh well, at least I'm having fun shopping for my fave fall pieces :D And my bday is in September, wiiii :)

Have a great day cupcakes! 

Comments

  1. ohsa, see kraega valge kampsun on kust pärit? ka Nikkolo?

    ReplyDelete
  2. Ei ole Nikkolo, see on Derhy ja seda leiab Kaubamajast või siit http://www.derhy.com/pull-athos-W240017.html :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …