Skip to main content

Valged kingad

Eestis on valgete kingadega nii, nagu ütleb vanarahvatarkus kivi peal istumise kohta: "Kui kuunimes on sees R-täht, ei tohi kivil istuda!". Nii ka kingadega, kuni kuunimi sisaldab R-tähte hoia valgeid kingad kapis! Hetktel ei mõtle ma selle all küll valgeid ketse, neid kanna millal tahad, kuigi ilge sopaga mina ei raatsi kunagi oma valgeid ketse rikkuma minna :)

Aga kuidagi väga kohatu on näha inimesi (nii naisi kui ka mehi) sumpamas sopa ja muda sees valgete kingadega. Ja mis nendest vaestest jalatsitest nii alles jääb, kohe rikutud ju!

Millest ka järgmine õudus, mida paraku tihti näeb: täiesti rääbakad valged jalatsid. Valge jalanõu tahad erilist hoolt ja tihedat puhastamist. Paraku näen ma väga väga tihti neiusid, kellel on jalas valged saapad, mis on esiteks sopased ja mustad ja lisaks sellele ka kulunud. MIKS!?!?!?! Naised, mida te mõtlete?! Üleültse on need valged saapad, mida me Tallinna tänavatel näeme 99,9% kordadest juba oma disaini poolest niiiiii õudsad, et silmadel hakkab valus. Kahjuks leiavad mitmed naised endiselt, et ilusad on näiteks viie meetri pikkuse terava ninaga (tikk-kontsaga) saapad ja muud sarnased jubedused! Palun visake ära need! (Kuigi ma olen 100% kindel, et inimesed, kes neid kannavad, ei loe moeblogisid :D:D)

Selline asi kriibib mul ikka väga silma ja tundsin, et pean selle südamelt ära saama! :D

Ärge nüüd saage valesti aru, ma pole valgete jalatsite vastane, kindlasti mitte! Lisangi lõpetuseks mõned näited valgetest jalatsitest, mida ma ise väga tahaksin endale! :)

Yves Saint Laurent Sheep Skin in White
Yves Saint Laurent Sheep Skin in White

YSL valged pump'idJeffrey Campbell Lita Spike- niiiiiiiiii ilusad!!! (kuigi konts võiks mingi 2cm kõrgem olla, aga tahaks neid ikkagi)Klassika! Suvel pruunide jalgade ja lõhkiste teksa-shortsidega- MUST HAVE!Moonboots

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …