Skip to main content

New stuff

Suurte allahindluste meeleolus leidsin soodsalt endale nii mõnegi ägeda asja.
Neid Zara pükse himustasin ma endale kohe, kui need müügile tulid. Aga kui neid esimes korda nägin, mõtlesin, et jeeebus, äkki need teevad mu buuti veel suuremaks. Ja ei proovinud neid.... aga need jäid mul ikka nii kripeldama, et läksin paari päeva pärast tagasi, aga siis neid enam polnud :( Aga nüüd oli kaks viimast paari Kristiines väljas ja täpselt minu suurus ka ja jalas on täiega kenad. Nii et haarasin kohe võimalusest.... nüüd on ainult kevadet vaja, et saaks need püksid jalga panna. Need on ikka mega erksat värvi, nii äge!
Lühkarid ja kleidi sain aga mingi täiesti mõttu hinnaga Stockmanni outletist. Kleidi pean kindlasti veits ümber tegema, sest see on mulle rinnast lai ja liiiiiga pikk ka. Üldse vähekene igav, aga kui natukene tuunida saab ma arvan väga nunnu suvise kleidikese.
Ruuduline pluus on ideaalne suvel lühikeste teksadega.... aiii, nii palju suviseid asju sai osta, aga välja on nii külm!!!
Aga mu Vero Moda parka aitab külma vastu päris hästi, eriti mõnus on just see, et see on natuke pikem ja sooja kapuutsiga. Siiani oli mul kaks varjanti: kui tahtsin kapuutsiga asja, oli see lühike ja pikkadel mantlitel mul kapuutsi jälle ühelgi pole. Ma olen ültse mega külmavares, nii et viimastel päevadel olen ma ringi käinud nagu kubujuss ja vältinud ültse jala liikumist, sest mul tekkis tunne, et mu silmamunad lähevad ka jäässe- päriselt ka! :D
Igaljuhul õnneks on nüüd külm väheke järele andnud! :)


Püksid: Zara
Shortsid: Vero Moda (Stocmann Outlet)
Parka: Vero Moda
Kleit: Vero Moda (Stocmann Outlet)
Pluus: Lindex
Kell: House


Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …