Monday, January 16, 2012

Photoshoot sneak peek

Pühapäeval toimus TTÜ Tantsutüdrukute selle aasta photosoot. Ja see kord oli see tõeliselt vägev! Kümne tunni jooksul pildistati üles 23 tüdrukut, keda tegid ilusaks 4 meikarit ja 1 juuksur. Imeilusaid pilte tegi andekas fotograaf Kertin Vasser ja stilistika eest vastutas moeguru Hanna Haring. Lisaks jäädvustati nii pildile kui filmile kaadritaguseid hetki.

Lisaks riietele, mida tõi kaasa Hanna, pidid ka tüdrukud võtma kaasa kõik oma neetitud ja nahksed hilbud ja vidinad. Kui kõik olid oma kraami sinna põrandale laiali laotanud, oli seal tõeline moeuputus. Kui seal kuhjas sobrasin, siis iga mõne hetke tagant leidsin ma sealt midagi ülimegasuper ägedat ja karjusin "Kelle oma see on, niii äge, kust sa selle said?!" või "Appi kui püssid kingad, ma tahan ka selliseid!".... igaljuhul silme eest võttis kirjuks, täielik paradiis minusugusele moehullule ja üldiselt igale naisele!

Ja kui veel Hanna oli nendest asjades komplektid kokku pannud, kuhjanud need üle kettide, neetide ja muude kulinatega.... mine või hulluks! :D Kõik nägid välja ülipüssid ja samas väga omanäolised.

Selle päeva nimi oli minu jaoks küll "MINU PÄEV SUPERMODELLINA" :D Kogu see sagimine oli nii põnev, et aeg läks küll väga ruttu. Isegi siis kui tuli oodata oma meiki, soengut, kostüümi ja pildistamisjärjekorda oli huvitav, sest nii põnev oli vaadata mis teistega tehakse, uurida mis kõik kaasa olid võtnud ja piiluda kuidas läksid teiste tüdrukute fotosessioonid.

Ma ei jõua lõpptulemust ära oodata, see tuleb kindlasti superrrrr äge, nii et stay tuned!

Blingi ei saa kunagi liiga palju olla...

... ega neete

Hunnikutes riideid, vöid, kingi, neete, kette...

Angelika üritab kaosest lemmikumaid palu välja õngitseda...

... see oli ilmselgelt liiga raske ülesanne ja ta kutsus Marini appi :D .... ma tean küll mis seal kotis nii põnevat oli: Katre megapüssid kingad!
Taustal ootavad tüdrukud oma korda minna meiki :)

Soengud- meie juuksur oli ikka üliandekas ja ta tegi kõigile megavinged soengud!

Meie fotograaf töös

No comments:

Post a Comment