Skip to main content

Photoshoot sneak peek

Pühapäeval toimus TTÜ Tantsutüdrukute selle aasta photosoot. Ja see kord oli see tõeliselt vägev! Kümne tunni jooksul pildistati üles 23 tüdrukut, keda tegid ilusaks 4 meikarit ja 1 juuksur. Imeilusaid pilte tegi andekas fotograaf Kertin Vasser ja stilistika eest vastutas moeguru Hanna Haring. Lisaks jäädvustati nii pildile kui filmile kaadritaguseid hetki.

Lisaks riietele, mida tõi kaasa Hanna, pidid ka tüdrukud võtma kaasa kõik oma neetitud ja nahksed hilbud ja vidinad. Kui kõik olid oma kraami sinna põrandale laiali laotanud, oli seal tõeline moeuputus. Kui seal kuhjas sobrasin, siis iga mõne hetke tagant leidsin ma sealt midagi ülimegasuper ägedat ja karjusin "Kelle oma see on, niii äge, kust sa selle said?!" või "Appi kui püssid kingad, ma tahan ka selliseid!".... igaljuhul silme eest võttis kirjuks, täielik paradiis minusugusele moehullule ja üldiselt igale naisele!

Ja kui veel Hanna oli nendest asjades komplektid kokku pannud, kuhjanud need üle kettide, neetide ja muude kulinatega.... mine või hulluks! :D Kõik nägid välja ülipüssid ja samas väga omanäolised.

Selle päeva nimi oli minu jaoks küll "MINU PÄEV SUPERMODELLINA" :D Kogu see sagimine oli nii põnev, et aeg läks küll väga ruttu. Isegi siis kui tuli oodata oma meiki, soengut, kostüümi ja pildistamisjärjekorda oli huvitav, sest nii põnev oli vaadata mis teistega tehakse, uurida mis kõik kaasa olid võtnud ja piiluda kuidas läksid teiste tüdrukute fotosessioonid.

Ma ei jõua lõpptulemust ära oodata, see tuleb kindlasti superrrrr äge, nii et stay tuned!

Blingi ei saa kunagi liiga palju olla...

... ega neete

Hunnikutes riideid, vöid, kingi, neete, kette...

Angelika üritab kaosest lemmikumaid palu välja õngitseda...

... see oli ilmselgelt liiga raske ülesanne ja ta kutsus Marini appi :D .... ma tean küll mis seal kotis nii põnevat oli: Katre megapüssid kingad!
Taustal ootavad tüdrukud oma korda minna meiki :)

Soengud- meie juuksur oli ikka üliandekas ja ta tegi kõigile megavinged soengud!

Meie fotograaf töös

Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …