Skip to main content

Nautkene juttu ja nautkene pilti

Mõtlesin, et oleks aeg üle pika aja teha postituses natukene rohkem juttu ka oma tegemisetest, sest viimasel ajal on rohkem illustreerivad postid tulnud.
Tegelikult on mul viimased paar nädalat olen üsna lebod. Peale kaitsmist jäin kohe haigeks, wäää :( ja pole siiani päris terveks saanud, aga see selleks :D Pingelangus ei mõju tihti hästi mulle... ehk siis sellest järeldust, ei tohi pingel langeda lasta- peab olema koguaeg pinges, eksole! Sest kuni ma rakkes olen, on kõik korras.

Varsti on tulemas ka mu lõpuaktus. Kahjuks aga peame me lõpetama talaarides, ökk, ausalt, need on megakoledad! Tahaks ikka ilus olla, panna kena selga mõni vinge kleit ja jõhkrad kingad, aga lõpuks sealt mungarüü alt pole midagi näha. Ma lähen iga kord närvi kui ma mõtlen selle peale, nagu mingi gregooriuse koori laulja :D Keegi kunagi ütles mulle, et appi kui äge, et te nii lõpetate, nagu USA's, no mida veel :D

Aga noh, eks ma vist ikka õmblen ühe kleidi valmis endale, mida ma juba ammu teha olen tahtnud. Mul on seelikuosa materjal olemas, selline väga efektne aplikatsioonidega lilla tüll. Ülemine osa tuleb ideaalis mingist hõbedasest glitter-riidest.
Leidsin ühest taolises stiilist kleidist ka netist pildi, kui mul tegelikult endal juba oli see tüll ja üldidee olemas. Seal oli see orantžikat tooni ja ma photoshoppisin seda vähe, et selle toone muuta- nii et väike sniikipiiki teile kleidi stiilist. Kuigi seelikuosa kangagas on hoopis teistsugune tüll kui sellel pildil, aga lihtsalt stiilinäide. Natuke liiga edev küll, aga mind ei huvita :D

Plaanin veel praegu paari fotoshuuti, aga sellest lähemalt natukese aja pärast! :)

Igaljuhul kui kellegi on soovi esitada tellimusi, ettepanekuid ja pakkumisi, siis praegu on idaalne aeg seda teha. Hetkel olen sellisel vabakaval, varsti ma arvan et hakkab põnevaks minema. Täpselt veel ei tea, mis saama hakkab, varjante on mitu, aga praegu ma veel midagi ei räägi... vot! :)


Kauaoodatud talv ja lumi, jeiiii :)

Minu parimad talvekontsad- mega mugavad ja pole ültse libedad! Pikad mõnusad sokid-põlvikud hoiavad jalad soojas :)

Köögivilja pasta- yummm

Mochino vägev karikaturistliku illustratsiooniga kott

Ted Baker'i kotid on alati super ägedad aga eriti äge on veel siis, kui koti sisemusele on pööratud sama palju tähelepanu kui välimusele. See kristall-lühtritega vooder on lihtsalt super!


Sama kott väljast- BLING!

Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …