Skip to main content

Soome tripp

Nädalavahetusel käisin Soomes sellisel väga ägedal üritusel nagu Flow Festival. Esinejaid oli seal palju, aga põhiline, mis mind sinna tõmbas oli.... parampapaaaaaaaaa: Kanye West!!! Ja see kontsert oli muidugi super- parim live, mida ma näinud olen! Ja ta tantsijad on ka väga ägedad. Peale Kanye meeldis mulle veel Sly & Robby feat Junior Reid. Teised esinejad nii muljet avaldavad polnud, minu jaoks isiklikult.Lisaks festivalil käimisele käisin ka ka veidi H&M rüüstamas. Saak oleks võinud suurem olla, aga kuidagi ei olnud väga palju selliseid asju, mis oleks kohe silma hakanud. Tagant järgi ma muidugi kahetsen, et ma paar asja ostmata jätsin.... ja et ma rohkemates KappAhl'des ei käinud. Sest selles, mis meie hotelli all oli, polnud midagi eriti osta. Aga mu sõbrants käis ka just shoppamas Helsingis ja ta leidis nii lahedaid asju sealt lasteosakonnast... damnnnnnn!

Enamus oste olid suhteliselt basic tooted: kaks paari teksaseid, kaks paari valgeid tenniseid ja valge särgi. Veel ostsin ühe väga ägeda blingi maika, narmastega kaelaketi ja sõrmuse. Kõik ehted ja riided ostsin H&M'st ja papud DinSko'st.
Lisan veel mõne pildi paarist viimasest ostust, mille tegin Eestis:
Sõrmuse ostsin Expressionsist
Cropped topp on järjekorde kaltuskaleid, see oli lihtsalt nii roosa :D
Läbipaistev must siidpluus on samuti pärit kaltsukast

Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Country Charm

// H&M heegeldatud topp ja ehted, Seppälä lühikesed püksid, New Look vöö, Missguided saapad // // H&M crochet top and jewellery, Seppälä shorts, New Look belt, Missguided boots //
Mind on võimatu eemale hoida heinapalle täis põllust, erti päikeseloojangu ajal. See tumesinine taevas muutis valguse veelgi dramaatilisemaks ja võluvamaks. Ma loodan, et nüüdseks on ka meie maja taga olev põld ära niidetud- mulle väga meeldib see vaade meie maja aknast!

Its nearly impossible to keep me away from a field full of hay bales, especially during sunset and this evening was especially beautiful because of the dark blue skies. I really hope that by now they have also managed to mow the filed behind our house- I just love the view from our windows!