Skip to main content

8.päev- kõige kallim riideese

See ülesanne oli vast kõige raskem, sest mul pole üldiselt mingeid röögatukalleid asju. Ma ei vali asju hinna, vaid välimuse järgi ja ilmselgelt selleks, et osta näiteks haute couture', pole mul lihtsalt raha... veel :D
Pigem on kallimad ikka jalatsid, näiteks nahksaapad ja muidugi joped-mantlid, mille puhul üldiselt ei saa väga koonerdada. Aga kui nüüd jalatsid ja pealisrõivad välja jätta, siis on ehk kõige kallim asi minu kapis üks Bastioni jakk. Selle täpset hind ma ei teagi tegelikult.... sest ma ei ostnud seda.
Umbes poolteist aastat tagasi olin ühel pisikesel Bastioni showl modell ja tasuks sai iga mannekeeb valida endale ühe eseme nende näidiste seast.
Läksime siis sinna vabrikusse ja hakkasime valima. Minu jaoks oli see üsna keeruline, sest mulle isiklikult enamus Bastioni asju väga ei meeldi- need on natukese teisele sihtgrupile mõeldud minu meelest. Uurisime siis ka asjade hindu natukene (sest hindu ja suuruseid nendel näidistmudelitel küljes veel ju polnud). Jakkide kohta öeldi, et nende hinnad on kindalsti kuskil üle 200€ ja peale... nii et midagi sinna kanti see jakk siis tegelikult maksis....
Igal juhul ma olen selle jakiga väga rahul ja see on päris palju kasutust saanud. See muster on täpselt sellist ilusat sinist värvi, pildi pealt ei tulegi see nii hästi välja kahjuks.


Comments

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …