Skip to main content

8.päev- kõige kallim riideese

See ülesanne oli vast kõige raskem, sest mul pole üldiselt mingeid röögatukalleid asju. Ma ei vali asju hinna, vaid välimuse järgi ja ilmselgelt selleks, et osta näiteks haute couture', pole mul lihtsalt raha... veel :D
Pigem on kallimad ikka jalatsid, näiteks nahksaapad ja muidugi joped-mantlid, mille puhul üldiselt ei saa väga koonerdada. Aga kui nüüd jalatsid ja pealisrõivad välja jätta, siis on ehk kõige kallim asi minu kapis üks Bastioni jakk. Selle täpset hind ma ei teagi tegelikult.... sest ma ei ostnud seda.
Umbes poolteist aastat tagasi olin ühel pisikesel Bastioni showl modell ja tasuks sai iga mannekeeb valida endale ühe eseme nende näidiste seast.
Läksime siis sinna vabrikusse ja hakkasime valima. Minu jaoks oli see üsna keeruline, sest mulle isiklikult enamus Bastioni asju väga ei meeldi- need on natukese teisele sihtgrupile mõeldud minu meelest. Uurisime siis ka asjade hindu natukene (sest hindu ja suuruseid nendel näidistmudelitel küljes veel ju polnud). Jakkide kohta öeldi, et nende hinnad on kindalsti kuskil üle 200€ ja peale... nii et midagi sinna kanti see jakk siis tegelikult maksis....
Igal juhul ma olen selle jakiga väga rahul ja see on päris palju kasutust saanud. See muster on täpselt sellist ilusat sinist värvi, pildi pealt ei tulegi see nii hästi välja kahjuks.


Comments

Popular posts from this blog

Advent Time at the Farmhouse

Jõulud on alati minu jaoks olnud maagiline aeg, kuid eriti imelised on jõulud maal. Selleks, et oma maamaja pühaderüüsse seada, ei ole vaja kulutada palju raha. 
Loodus pakub meile nii palju, millega oma kodu kaunistada: igihaljad oksad, marjad, õunad, käbid jne. Pisut nokitsemist ja loovat mõtlemist ning igaüks saab luua omanäolise kauni pühadestiili. Loomulikult saab vanikuid, pärgasid ja muid jõulukaunistusi osta poest, kuid ma leian, et ise meisterdatud kaunistustel on hoopis teine mõju. Näiteks on väga lihtne valmistada käbivanikut, kuhu saab soovikorral lisada ka näiteks õunakesi, pihlakaid, männioksa tutikuid vms. Samas ei vaja ka pärja või oksavaniku tegemine meeletuid käsitöölise oskusi. Mõned head nipid muidugi kuluvad ära. 
Muidugi ma ei ütle, et te peaksite ise klaaskuule tegema hakkama, need on ju ka minul poest ostetud, kuid palju kaunistusi on lihtne ja tore ise meisterdada. Mis puudutab aga klaasist jõuluehteid, siis meeldivad mulle eriti vintage ehted, kuid olen ka v…

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Country Charm

// H&M heegeldatud topp ja ehted, Seppälä lühikesed püksid, New Look vöö, Missguided saapad // // H&M crochet top and jewellery, Seppälä shorts, New Look belt, Missguided boots //
Mind on võimatu eemale hoida heinapalle täis põllust, erti päikeseloojangu ajal. See tumesinine taevas muutis valguse veelgi dramaatilisemaks ja võluvamaks. Ma loodan, et nüüdseks on ka meie maja taga olev põld ära niidetud- mulle väga meeldib see vaade meie maja aknast!

Its nearly impossible to keep me away from a field full of hay bales, especially during sunset and this evening was especially beautiful because of the dark blue skies. I really hope that by now they have also managed to mow the filed behind our house- I just love the view from our windows!