Skip to main content

30-päevane kapikaardistamise ülesaane

Nägin taolist ülesannet ühes blogis ja mõtlesin, et peaks ka ise sellise asja ette võtma, et teile veidi oma kapi sisu tutvustada. Muutsin veidi selle päevakorrapunkte ja siin ta nüüd on.
Ja parim selle juures on see, et alates homsest teen järgmise kuu aja alates jooksul iga päev blogisse sissekande- ei mingit viilimist!

Ülesanne on siis selline, postitada pilt järgmistest asjadest:
 1. Minu kapp
 2. Minu lemmik pluus
 3. Kingiks saadud ehe või riideese
 4. Midagi, mida ma veel kandnud pole
 5. Lemmik teksad
 6. Püksid, mis pole teksad
 7. Lemmik ketsid
 8. Kõige kallim riideese
 9. Enda tehtud/tuunitud riideese
 10. Riietus, mida kandsin erilisel sündmusel
 11. Ehe/riideese, mille sain oma vanavanemalt
 12. Ehe, mida kõik kiidavad
 13. Uusim ost
 14. Armsad sokid
 15. Uue hooaja must have
 16. Minu ehted
 17. Minu bikiinid
 18. Lemmik kott
 19. Midagi, mida ma kannan vaid suvel
 20. Midagi, mida ma kannan ainult kodus
 21. Lemmik kleit/seelik
 22. Parim ost kaltsukast
 23. Riideese/aksessuaar, mis toob õnne
 24. Lemmikkingad
 25. Kingad, mida ma armastan, kuid kannan harva
 26. Midagi minu lemmikpoest
 27. Müts
 28. Enda tehtud ehe
 29. Mina kandmas kellegagi ühesuguseid riideid
 30. Kõige veidram ese minu kapis

Comments

 1. hehee :D nüüd peab see ikka midagi eriti kummalist olema, et ma pettumust ei valmistaks :D

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Home Is Where the Heart Is

Kodu on palju enamat, kui lihtsalt koht, kus me enamuse oma ajast magame või sööme. See on enamat kui lihtsalt mingi hoone või kohanimi.

Minu jaoks on kodu see koht, kuhu ma tunnen ennast kuuluvat. See on palju laiem mõiste kui ainult minu maja ja maa. See on kogu mu armas kodusaar Vormsi. See on tunne, et see koht, kodukoht, ja selle käekäik läheb sulle korda, see on võime näha oma ukseesisest kaugemale, panna tähele ja hoolida. Selline suhtumine kodusse on minu jaoks alati loomulik olnud. Samas on see on ka põhjus, miks ma kandideerin Terve Vormsi nimekirjas kohalikel valimistel. Ma tunnen, et ma tahan ja suudan rohkem panustada oma kodukoha ellu. 
Minu jaoks, kes ma nii öelda ametlilkult olen kasvanud ja käinud koolis Tallinnas, on Vormsi alati olnud eriline, kuid mida vanemaks ma sain, seda enam hakkasin ma selleks päris koduks pidama just Vormsit. Mitte, et mu linnakodu poleks olnud üks tore ja armas koht, vastupidi, aga siiski oli midagi nagu puudu. Vanemaks saades hakkasin ma …

Hello Summer!

Jõuludest on ootamatult saanud peaaegu jaanipäev ja mulle on hakatud ütlema midagi stiilis "sa ju ka kunagi pidasid blogi," seega on viimane aeg siin asjale elu taas sisse puhuda. Ma võiksin ju tuua erinevaid vabandusi, miks siin midagi toimunud polnud, aga tõstiasi on see, et mul oli lihtsalt inspiratsioonipuudus. Seda põhiliselt seetõttu, et mu tähelepanu nõudsid 100% minu uus töö ja õpingud. See viimane aasta on superpõnev olnud! Nüüd ma aga tunnen end taas inspireerituna siin blogima ja loodan, et teie olete inspireeritud lugema ja vaatama.

Mida õigepea blogist leida võib? Suvi on just alanud ja mina sean ennast sisse oma nurgakeses paradiisist. Seega hoian teid kindlasti kursis saareelu ja suvega maal, kuid ära unusta mind ka Instagramist jälgimast. Maaidülli ja lilleaasi täis positiste seast võib leida ka mõne DIY projekti, mida olen juba ammu lubanud.


Christmas has turned into Midsummer just like that and I've been hearing comments such as "you used to blog, …

Garden House Makeover

Eelmisel aastal vuntsisime me üles oma aiamajakese. Enne (alumine foto) nägi ta välja üsna igav ja oli täis lamineeritud mööblit (palun ärge küsige miks, sest ma ausalt ei tea).   Last spring we decided to overhaul our garden house. Before (the photo below) it looked pretty boring and was full of laminate furniture (don't ask why since I don't know). 


Me tõstsime majakese tühjaks ja peitsisme seinad ja laed valgeks ning värvisime valgeks ka ukse ning ukse- ja aknapiidad. Sisustuses tahtsin ma kindlasti kasutada võimalikult palju vintage mööblit.  Uue elu sai vana Rootsi kapp, väike lauake, öökapp ja viinitool, peegilraami tegin ma vanadest uksepiitadest ning ka kardinad õmblesin ma ise. Kardinapuu meisterdasin ma vanast puulatist ning kahest riidenagist (kauplusest Muster). Kõik see kompott andis kokku armsa ja hubase tulemuse, mis näitab, et selleks, et saada imearmas tuba, pole vaja tingimata tohutult kulutada.
We removed the laminate furniture and white-washed the walls and …